Η Ελληνική Επιστημονική Εταιρεία Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης για την Αειφορία (ΕΛ.Ε.ΕΤ.Π.Ε.Α) σε συνεργασία με το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης, και πιο συγκεκριμένα, με:
- το Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΔΠΜΣ) «Εκπαίδευση για την αειφορία – Επιστήμες της Αγωγής» μεταξύ του Τμήματος Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (ΤΕΠΑΕ) και του Τμήματος Βιολογίας.
σας προσκαλούν να συμμετάσχετε στην 4η Επιστημονική Συνάντηση Υποψηφίων Διδακτόρων (ΥΔ) και Μεταπτυχιακών Φοιτητών/τριών (ΜΦ) στην Περιβαλλοντική Εκπαίδευση (ΠΕ) / Εκπαίδευση για την Αειφόρο Ανάπτυξη (ΕΑΑ). Η συνάντηση, που αναβλήθηκε την περσινή χρονιά λόγω της πανδημίας, θα πραγματοποιηθεί εξ αποστάσεως το Σάββατο 26 και την Κυριακή 27 Ιουνίου μέσω της πλατφόρμας ZOOM.

Περισσότερες πληροφορίες εδώ
Έντυπο Α1 -  Αίτηση Συμμετοχής